איזה מנשא כדאי לקנות?

קישורים ממומנים

מנשא בד טבעי או מנשא רצועות? איזה מנשא הכי טוב? כמה עולה מנשא לתינוק בחנויות המובילות ועוד כמה טיפים והמלצות שיעזרו לכן לבחור מנשא לתינוק. כל הפרטים, בכתבה הבאה.

אין אמא טרייה שלא נתקלת בשאלה איזה מנשא לקנות ומכיוון שישנם הרבה מאוד סוגים שונים של מנשאים שמתאימים לצרכים שונים, קשה מאוד לקבל החלטה בעניין ואימהות רבות מוצאות את עצמן מתחבטות לא מעט זמן בעניין.

כעיקרון, מנשאים לתינוקות נחלקים לשני סוגים עיקריים - מנשא בד ומנשא רצועות או מנשא ילקוט. מנשאי הבד נבדלים בכך שהם נקשרים ע"י האמא (או האבא) ובכך מתאימים את התינוק לגוף האשה/גבר בדיוק רב. מנשאי הרצועות לעומת זאת נקשרים ע"י רצועות מבעוד מועד וכך חוסכים את פעולת הקשירה בכל פעם מחדש. בנוסף, ישנם גם מנשאים המנסים לשלב את שני הוסגים ביחד.

אז איך לבחור את המנשא המתאים וכמה זה עולה? בכתבה הבאה, חיפשנו עבורכן ברשת את המדריכים הטובים ביותר שיעזרו לכן לקבל את ההחלטה הנכונה בקניית מנשא תינוק.

איך יודעים אם המנשא בטיחותי?

ראשית, נתחיל עם אתר בטרם שייעודו היא בטיחות לילדים. במאמר הבא מתוך אתר בטרם, מציינים כמה כללי ברזל חשובים שמלמדים איך משתמשים ועל מה חשוב לשים דגש בקניית מנשא תינוק מבחינת הבטיחות.

איך לבחור מנשא?

בחיפוש מקיץ ברשת, מצאנו שני מדריכים מעולים שמקיפים באמת את כל הנושא של מנשאים מכל ההיבטים. המדריך הראשון שאנו ממליצים עליו הוא שייך לאתר המנשאים הישראלי שבו אפשר למצוא את כל סוגי המנשאים הקיימים כגון מנשא ילקוט, מנשא כריכות, מנשא ערסל, מנשא מסורתי, מנשא צד, מנשא מסורתי סיני, מנשא בד ארוג ועוד.

במדריך הבא שמציע האתר, תוכלו ללמוד על היתרונות והחסרונות של כל סוג מנשא, ללמוד כיצד בודקים איזה סוג מנשא מתאים ועוד.

מדריך נוסף שאנו ממליצים עליו, שייך לבלוג המצוין 2Bmommy שפרסם מדריך מקיף וארוך במיוחד ובו תוכלו למצוא סקירה מפורטת על מותגים ידועים של מנשאים עם ביקורות והמלצות על כל דגם. בין הדגמים השונים אותן סוקר הבלוג תוכלו למצוא את מנשא לופי, מנשא קוקון, מנשא תינוק טבעי של שרון דרור, מנשא הוסטלינגס, מנשא יאמו, בייבי ביורן (Baby Bjorn) בדגמים אקטיב או אוריג'ינל, מנשא שמיכה קנגורו, מנשא של אבנפלו (evenflo) ומנשא מנשארי. מומלץ מאוד לקרוא!

מנשא תינוק - מחירים

אז כמה עולה מנשא תינוק? ובכן, טווח המחירים של מנשאים לתינוקות נע בין 200 ש"ח ל-800 ש"ח כאשר המותגים המפורסמים כגון בקו (beco), בייבי ביורן, ארגו (ergo), אינפנטי או belle הם אלו שבדרך כלל מגיעים לסכומים הגבוהים ונמכרים ברשתות היוקרתיות של מוצרי תינוקות כגון שילב וכד'.

0 תגובות: