מחיר השכרת רכב לחתונה

קישורים ממומנים

מחפשים להשכיר רכב לחתונה? ביררנו לכם כמה עולה השכרת רכב לחתונה ומה כלול במחיר ובנוסף אספנו עבורכם מבצעים שונים ברשת. כל הפרטים בכתבה הבאה.

זוגות רבים בוחרים להגיע עם רכב יוקרתי ומפואר לחתונה שלהם. ברהבה מאוד מקרים אחד הידידים של הזוג שהוא בעל רכב מפואר משאיל להם אותו ללילה אך לפעמים לזוג אין כזה ידיד או שהם מעדיפים דגם ספיציפי יותר. במקרה כזה חברות השכרה רבות בישראל מציעות שירות של השכרת רכב לחתונה.

בכתבה הבאה בדקנו עבורכם מהי עלות השכרת רכב לחיתונה וחיפשנו באינטרנט מבצעים שונים של חברות השכרה.

השכרת רכב לחתונה

לפי הבדיקה שלנו, רוב החברות שמתמחות באירועים מציעות לימוזינות ארוכות ומפוארות הכוללות מבחר פינוקים בפנים כגון שמפניה, סלסלאות שוקולדים ומתוקים, זרי פרחים, מערכת dvd סראונד וכמובן נהג מלווה. בחברות ההשכרת לעומת זאת, ניתן למצוא רכבי יוקרה רגילים אשר מציעים בהרבה מאוד מקרים חבילות רכב לחתונה הכוללות נהג צמוד לכל אורך הלילה, זר כלה, קישוטים לרכב וכו'.

השכרת רכב אספנות לחתונה

בשנים האחרונות החל טרנד חדש בשוק השכרות הרכב לחתונה ובו החתן והכלה מגיעים עם רכב וינטאג' או אספנות מקושט לחתונה. ישנם בארץ כבר כמה חברות כאלו המציעות מגוון מכוניות ישנות אך מושקעות לחתונה (למשל החברה הזאת).

מחיר השכרת רכב לחתונה

בין אם אתם בוחרים לימוזינה או כל רכב יוקרתי אחר מחברת השכרה, המחיר עבור התענוג הזה נע בין 1000 ש"ח ל-1500 ש"ח כאשר המחיר משתנה בעיקר לפי סוג הרכב שתבחרו. מצד אחד מחיר זה יקר מאוד ביחס לסכום של 150 ש"ח להשכרת רכב רגיל ליום אחד בכל חברת השכרה ממוצעת אך מצד שני בתוך המחיר הזה אתם מקבלים נהג צמוד שמלווה אתכם לפני ואחרי האירוע, רכב מקושט, יוקרתי ומפואר ופינוקים קטנים כגון פרחים, יין וכו'.

השכרת רכב לחתונה - מבצעים

הנה כמה מן המבצעים שמצאנו עבורכם ברשת עבור השכרת רכב לחתונה (שימו לב: הנתונים המצויינים כאן נלקחו מאתרים חיצוניים ביום פרסום כתבה זו (3/7/11) ואינם מהווים מחיר רשמי מטעם החברות):

חברת VipLimo מציעה מבצע של השכרת רכב לחתונה בגוש דן ב-999 ש"ח בלבד הכולל לימוזינה משעות הצהריים וכולל נהג, דלק וקישוטים.

מבצע על קישוט רכב לחתונה - אם אתם בכל זאת לוקחים את האוטו שלכם או של אחד החברים, מצאנו עבורכם את המבצע הבא המציע קישוט לרכב החתונה בעיצוב אישי לבחירתכם וזר כלה ב-299 ש"ח בלבד.

ונסיים במבצע שמצאנו באתר של ויקטוריה המתחם לאירועים מובחרים המציע 15 אחוז הנחה על השכרת רכב לחתונה לכל מי שסוגר הזמנה דרך המתחם.

מאמרים קשורים:
הזמנות לחתונה
זר כלה
מחיר השכרת לימוזינה

0 תגובות: