הדפסת שלטים - המדריך השלם

קישורים ממומנים

כמה עולה להדפיס על שלט? איזה סוג הדפסה מציעים בשוק? ועוד. כל מה שרציתם לדעת על הדפסת שלטים, בכתבה הבאה שלפניכם.

הרבה מאוד בתי עסק זקוקים לשלט פרסום כחלק מהמערך השיווקי להצלחתו. ישנם צרכים מגוונים לשלט לעסק כגון תליית שלט על מקום העסק, שלט חוצות לצורכי פרסום, שלטים של מתווכים לפרסום על השכרה או מכירת דירה וכד'.

במדריך הבא בדקנו עבורכם אילו סוגי הדפסות על שלטים מציעים כיום בתי הדפוס השונים, מהם המחירים ואיזה גימורים אפשר לבחור לאחר ההדפסה.אנו מקווים שבעזרתו תוכלו לקבל אינדיקציה טובה ובסיסית להדפסת שלטים.

הדפסת שלטים - סוגי שלטים

ניתן לחלק את סוגי השלטים לעסקים לארבעה סוגים עיקריים: 

שילוט פח - אלו הם השלטים הנפוצים ביותר ומשמשים את רוב שלטי החוצות החל משלטים של מתווכים או גננים ושלטי חוצות גדולים ועד לשלטים של בתי עסק הממוקמים מעל מקום העסק.

שילוט מואר - שילוט זה משמש בעיקר לבתי עסק שרוצים להבליט את החנות ומציבים שלט מואר מעל החנות.

שילוט פנים - שילוט פנים הוא שילוט מאוד אישי ודינמי שנועד בעיקר לקניונים, תחנות רכבות וכו'. שלטים אלו נועדו ברוב המקרים לצורף ציוני דרך כגון שלט הכוונה לשירותים, כניסה/יציאה, חצי הכוונה וכד'.

הדפסה דיגיטלית - הדפסה דיגיטלית היא התחום החדש ביותר של השלטים כאשר בעזרת טכנולוגיה זאת ניתן להדפיס כמעט על כל חומר כאשר החומרים הפופולריים ביותר הם הדפסה על קנבס או הדפסה על קאפה (חומר מקורצף).

בכתבה הבאה אנו נתרכז בעיקר בהדפסת שלטים על פח ובהדפסה דיגיטלית.

הדפסת שלטים על פח

כפי שציינו, בכתבה זו אנו נדבר בעיקר על הדפסה על שלטי פח שנועדו בעיקר לעסקים כגון מסעדות ובתי קפה, מתווכים, גננים, קבלנים ונותני שרות נוספים שמעוניינים לפרסם את השירות שלהם על גדרות, בניינים או עמודים.

סוגי הדפסה על פח

כאשר מדברים שילוט פח, מדברים למעשה על שני סוגים של חומרים עיקריים - שלט שמודפס על אלומיניום או שלט שמודפס על ברזל מגלוון כאשר גם הברזל וגם האלומיניום מורכבים בתוך מסגרת עץ (מתאים בדרך כלל לאתרי בנייה) או מסגרת מברזל (מתאים לחנויות ולמשרדים). כמו כן, ישנם גם תוספות שאפשר לצרף לשלט פח כגון תאורה שתאיר ותבליט את השלט גם בלילה וכד'.

במקרים רבים בית הדפוס יציע לכם גם ציפוי למינציה (מט או מבריק) כדי להראות לשלט מראה נקי ויפה יותר וגם כדי לתת לשלט שכבת הגנה מפני מים, שמש ונזקי מזג האוויר.

שילוט פח - מחירים

בתי הדפוס המתמחים בהדפסת שלטים מתמחרים בדרך כלל את השלטים לפי מחיר של יחידה כאשר הנתון שמשפיע ביותר על המחיר הוא בעיקר גודל השלט. הגדלים של השלט משתנים בעיקר לפי סוג העסק כך למשל שלטים למתווכים הם בדרך כלל בינוניים בגודל של 80 ס"מ על 120 ס"מ ושלטים לקבלנים ולאתרי בנייה הם שלטים גדולים במיוחד.

מבחינת המחירים, מחיר שילוט פח הוא ללא צל של ספק השילוט הזול ביותר ולכן הוא גם הנפוץ ביותר. מכיוון שבכתבה זו אנו עוסקים רק בשילוט פח, נציין כאן מחירים של הדפסת שלטי פח בלבד.

ובכן, המחיר הממוצע להדפסה על שלט פח מתחיל בסביבות ה-50 ש"ח לשלטים קטנטנים בגודל של 50X50 ומגיע עד ל- 1000 ש"ח ומעלה לשלטים ענקים בגודל של 6 או 7 מטר רוחב. שלט קטן עד בינוני שמתאים לרוב המתווכים, גננים ונותני שרות נוספים עולה בממוצע בין 100 ל-200 ש"ח לשלט.

0 תגובות: