המלצות לרכב מסחרי

קישורים ממומנים

מחפשים לקנות רכב מסחרי יד 2 או חדש ולא יודעים איזה לבחור? הכתבה הזאת מיועדת בדיוק עבורכם. אספנו לכם כמה המלצות וטיפים שיעזרו לכם בשאלה - איזה מסחרית כדאי לקנות?

רכבים מסחריים בישראל כבר מזמן הפכו לתופעה קבועה. אין ספק שהישראלים התאהבו במסחריות והיבואנים נערכים בהתאם ומציעים שלל דגמים של רכבים מסחריים לסוגים שונים. התחרות הגדולה בתחום המסחריות בישראל הופך את תהליך בחירת קניית מסחרית חדשה לקשה ומתישה.

בכתבה הבאה החלטנו להקל עליכם קצת ואספנו ברשת מבחר של מאמרים, מדריכים וטיפים של מומחים וגולשים שונים מהרשת שיעזרו לכם להחליט איזה מסחרי לקנות. שימו לב: כל המידע כאן מהווה המלצה בלבד ונאסף מאתרים חיצוניים ולנו אין לנו כל קשר איתם או אחריות על הדברים.

איזה רכב מסחרי לקנות?

ראשית, נתחיל בהכרת השחקנים המובילים בשוק הרכבים המסחריים בישראל. העמוד הבא באתר ICar מציג לכם מידע רב את כל הרכבים המסחריים המחולקים לפי קטיגורית מסחריות קטנות (פיאט פיורינו, סיטרואן נמו, פג'ו ביפר ופיאט קובו) וקטיגורית מסחריות גדולות (פג'ו פרטנר, פיאט דובלו, רנו קאנגו, פולסוואגן קאדי, סיטרואן ברלינגו, ניסאן NV200, יונדאי I800 ופורד טורנאו קונקט).

נמשיך עם העמוד הבא שבו תוכלו לראות את חמשת הטנדרים (לא בדיוק מסחריות אבל עדיין שייכות למשפחה) המובילים בישראל (טויוטה היילקס, ניסאן ווינר, מיצובישי האנטר, גרייט וול סטייד ואיסוזו דימקס) בטבלה מסודרת ולהשוות את המפרט של חמשתם כגון מחיר, נפח מנוע, צריכת דלק גבוהה או נמוכה ועוד פרטים נוספים.

עוד מקום מצוין לקרוא חומר ולקבל המלצות על קניית רכב מסחרי הוא הדף הבא בפורטל הרכב גלגלים שבו תוכלו למצוא כתבות רבות על כל הדגמים החדשים של הרכבים המסחריים, ציוד ואביזרים ועוד. מומלץ.

לפני כמה חודשים, שחקן חדש נכנס לשוק הרכבים המסחריים - אופל ויוארו. אתר אוטו פרסמו בעניין כתבה מקיפה. לקריאת הכתבה, לחצו כאן.

ונסיים עם כמה שרשורים מועילים ביותר מתוך הפורום הטוב ביותר לתחום הרכב בישראל Carsforum. בשרשור הזה למשל, תוכלו לקרוא איזה מסחרי מומחי הפורום ממליצים לקנות בין הדכגמים פג'ו פרטנר, פורד קונקט וסיטרואן ברלינגו דיזל ובשרשור הבא תוכלו לקבל המלצה לרכב מסחרי עד 35,000 ש"ח.

0 תגובות: